Site logo

Team

Onze drijfveer is om zorgzaam te zijn.
We dragen verantwoordelijkheid om mensen
de juiste keuze te laten maken.

Verbindend

Wij kennen je, zijn toegankelijk en betrokken.   

Vriendelijk

Wij werken met een glimlach en nemen voor jou de tijd.

Vakbekwaam

Wij delen graag onze expertise met jou.

Arie
van Urk

Directie | Verzekeringen

avanurk@oveon.nl

Albert
Schreuder

Directie | Verzekeringen  

aschreuder@oveon.nl

Lucas
Schraal

Verzekeringen

lschraal@oveon.nl

Anouk
Schippers

Verzekeringen

aschippers@oveon.nl

Saskia
Brusse

Verzekeringen | Schade

sbrusse@oveon.nl

Margreet
Brands

Verzekeringen | Schade

mbrands@oveon.nl

Geraldine Kramer

Verzekeringen | Schade

gkramer@oveon.nl

Riekelt
Nentjes

Verzekeringen
rnentjes@oveon.nl

Marieke
Hartman

Verzekeringen

mhartman@oveon.nl

Oebele Berend Krol

Verzekeringen

obkrol@oveon.nl

Jelle
Loosman

Hypotheken

jloosman@oveon.nl

Marloes
Slump

Hypotheken

mslump@oveon.nl

Age
Mulder

Makelaardij

makelaardij@oveon.nl

Grietje
Zeeman

Binnendienst makelaardij |

gzeeman@oveon.nl

Linda
de Boer

Binnendienst makelaardij |

ldeboer@oveon.nl

Bram
Brouwer

Inkomen

bbrouwer@oveon.nl

Albert
Hoekman

Inkomen

ahoekman@oveon.nl

Ingrid
van Slooten

Inkomen

ibrands@oveon.nl

Daniek
Kramer

Inkomen

dkramer@oveon.nl

Oveon is betrokken bij